Окрім звичайного перевезення Вашого майна для Вашої зручності у нашій команді присутні справжні професіонали.

Вантажники, такелажники, меблярі з золотими руками, пакувальники які ретельно упакують ваше майно аби воно не постраждало при транспортуванні нашими досвідченими водіями, адже Львівські дороги володіють поганою славою. Не менш важливу роль у нашій роботі займає адміністратор по роботі з клієнтами, він надає консультації, супроводжує необхідною підтримкою у дорозі, відповідає на Ваші дзвінки та має відповіді на всі запитання які вас цікавлять з приводу перевезення.

Ми завжди йдемо на зустріч нашому клієнту, якщо у вас є потреба у додаткових послугах або обладнанні, ми завжди надамо вам свою допомогу. Бувають такі ситуації коли після підписання договору про співпрацю перевізника з клієнтом приходить час здійснювати завантаження, але в ряд обставин здійснити транспортування зараз не можливо. В такому випадку ми можемо відвезти ваші речі на склади для тимчасового зберігання. А там при потребі відбувається пакування або ж перепакування вашого майна.

Також ми забезпечуємо доставку у вихідні дні, адже необхідність перевезень у суботу або неділю нікуди не зникає. У нас завжди все чисто та прозоро, адже ми оформляємо усі документи які необхідні при транспортуванні.