Якшо Вам потрібно перевезти піаніно, фортепіано, рояль яким би сильним та кремезним ви б не були ,не потрібно це робити самотужки. Адже може ушкодитись не тільки інструмент, а й Ваша спина.

Для наших професійних вантажників немає різниці з якого поверху потрібно знести або ж занести ваш інструмент. Компанія “Є Бусік” володіє професійним оснащенням яке зробить подорож вашого музичного інструменту легкою та не відчутною.

Перевезення роялю — для цього не легкого завдання потрібна буде допомога чотирьох професійних вантажників-такелажників. І звичайно ж знання інструменту. В жодному разі не припустимо тягнути, вдарити або впустити ваш інструмент. Ми використовуємо тільки якісне упакування при якому пошкодити рояль чи піаніно просто не можливо.

Чому ви повинні довіряти тільки професіоналам:

  • – В пріорітеті для нас – це якість і непошкодженність. Але якщо мова йде про музичний інструмент то важливу роль відіграє звучання інструменту після махінацій з перевезенням. Тому Вам знадобляться професійні вантажники.
  • – Чим інструмент старший тим він важчий та крихкіший. Але довіряючи нам ,на час перевезення ваш музичний інструмент повністю під нашою відповідальністю. І повірте ми Вас не підведем бо найосновніше що є у нас — це Ваша довіра.

Перевезення піаніно Львів — і все піде як по нотах.