В теперішній час жителі міста стикаються з великою кількістю стресових ситуацій – корки , метушня ,брак часу. Однак є речі які можуть долити масла у вогонь. Терміновий квартирний переїзд ,з яким наша команда вчасно, швидко, якісно та НЕ ДОРОГО готова вирушити на допомогу.

Якщо вас очікує така подія як квартирний переїзд , не потрібно кликати знайомих та друзів оскільки кожен може бути зайнятий своїми важливими справами. Для того щоб не створювати лишній дискомфорт достатньо лише звернутись до нас. Однією з послуг, які надає компанія “Є Бусік” є квартирний переїзд під ключ.

Переваги роботи з нами:

– Безкоштовна оцінка вартості роботи;

– Підберемо для вас оптимальне авто за розмірами та вантажопідйомністю;

– Вчасно прибудемо на об’єкт;

– Професійне упакування речей;

– Делікатне поводження з майном;

– Робота професійних муверів- складальників меблів;

– Після закінчення роботи та підписання акту прийому-передачі послуг задоволений клієнт розраховується за успішно виконану роботу;

Переїзд з нами це вигідно

Усі люди бояться змін. Та чи варто їх боятись коли мова йде про омріяний новий будинок чи квартиру, в яку Ви незабаром переїдете. Переїзд квартирний з компанією “Є Бусік” – це вигідно та зручно. Ви не встигнете й оком моргнути, як усі ваші цілісні й не ушкодженні речі уже чекатимуть вас у вашому новому житті, а ми в свою чергу дуже раді будемо вам у цьому допомогти.

Наші вантажники постійно стежать щоб ваші речі прибули у повній цілісності. А вони такими й прибувають ,завдяки ретельному та якісному упакуванню вашого майна. У нас не тільки доступна вартість послуг , але й величезний досвід у перевезеннях та упакуваннях. Тому Ви можете сміливо довіритись саме нам!

“Є Бусік” займається не тільки комплексними переїздами. Також в нас є така послуга, як квартирні перевезення. Ми з задоволенням приймемо ваше замовлення у перевезенні шафи ,дивану , холодильника ,тощо. Наш водій може навіть забрати ваш товар з магазину і доставити до вашого помешкання.

На якому б поверсі Ви не мешкали, наші вантажники доставлять туди куди Ви вирішите. Ви будете відпочивати й попивати каву спостерігаючи як наша професійна команда муверів за короткий час доставить ваш вантаж цілісний і неушкоджений. Спробувавши скористатись послугами компанії “Є Бусік” наші клієнти уже не задумуються про самостійний переїзд.

Мувінгова компанія “Є Бусік” також надає послуги вантажників для квартирних переїздів. Для наших досвідчених та мужніх хлопців перевезення – це буденність. Буде це холодильник, шафа чи навіть піаніно Ви можете не хвилюватись тому, що ваші речі у руках справжніх професіоналів. Для складних та габаритних робіт ми надаємо такелажників та меблярів. Квартирні переїзди з вантажниками недорого. Що може бути краще та зручніше? Тільки тверезі вантажники , а вони всі у нас! “Є Бусік” в’їде у ваше життя збиваючи по дорозі стереотипи про важкий переїзд!