Прокат буса не менш затребувана послуга ніж оренда легкового автомобіля. В будь який час ви можете зателефонувати і отримати бажане. Наші автомобілі мають гарантії справності, адже усі вони проходять регулярне обслуговування. Компанія “Є Бусік ” турбується про вашу безпеку.

Оренда буса з водієм — не вимагає ніяких спеціальних ресурсів, навіть якщо у вас немає власних прав, це не проблема. Достатньо лише визначитись з місткістю та обговорити бажаний термін.

Оренда пасажирського буса — досі не знайшлося більш вдалих ,комфортних та практичних способів перевезення великих компаній.

Коли наші послуги можуть стати у нагоді:

  • – Для поїздки великої компанії;
  • – Для розвезення гостей з святкових подій;
  • – Для екскурсійних маршрутів;
  • – Комфортні міжміські перевезення;
  • – Для трансферу (наприклад з аеропорту або вокзалу);

Також компанія “Є Бусік” надає послуги такі як оренда буса на добу. Це буде відмінним вибором якщо ви затіяли потішити свою велику родину поїздкою на природу ,або ж зробити екскурсію для гостей міста.

Ми надаємо послуги оренди буса водієм так і без нього, адже потреба у місткій машині може виникнути в будь-який момент, а утримувати таку машину задоволення не з дешевих, особливо якщо в ній немає потреби кожного дня.

Ми забезпечуємо постійну підтримку в дорозі. Де б ви не були, що б не трапилось, наш менеджер готовий відповісти на будь-які ваші запитання та допомогти.

Для того щоб отримати наш автомобіль без водія вам потрібно мати:

  • – Водійське посвідчення яке відповідає категорії машини яку ви плануєте орендувати;
  • – Стаж водіння не менше 5 років ;
  • – Мати при собі посвідчення особи (паспорт) та індетифікаційний код.

Якщо у вас не має водійського посвідчення відповідної категорії, то на допомогу завжди прийде наш досвідчений водій з стажем та чудовим знанням міста та області. В такому випадку права вам взагалі не потрібні. Усі турботи обслуговування, заправки та інших моментів візьме на себе наш кваліфікований водій. Це чудова можливість відпочити під час поїздки. Компанія “Є Бусік” відрізняється чудовим сервісом та хорошими манерами працівників. Автомобіль завжди на поготові та чекає саме вас.